Home » ŽIVOT VENKU » BYDLENÍ » Poradna Kontakt (zdarma), Praha 2 a Praha 7

Poradna Kontakt (zdarma), Praha 2 a Praha 7

Poskytujeme poradenství a informace o službách, které napomáhají k řešení náročných životních situací, do kterých se dostane čas od času každý z nás. Cílem našich služeb je napomoci Vám k zajištění nebo obnovení Vašich základních sociálních potřeb. Jsme tým kvalifikovaných sociálních pracovníků, který Vám nabízí svou podporu formou jednorázové, krátkodobé nebo dlouhodobé pomoci.

V čem Vám můžeme pomoci?

Nejčastěji poskytujeme poradenství v souvislosti s řešením finančního zabezpečení, při zadluženosti, při problémech s bydlením, při hledání vhodného zaměstnání. Zabýváme se také záležitostmi spojenými s osobní ztrátou nebo nečekanou životní změnou, například vyrovnání se se ztrátou blízkého člověka (rozchod, rozvod, úmrtí), s nemocí, se zdravotním postižením nebo sníženou soběstačností.

Komu jsou naše služby určeny?

Našimi klienty jsou všichni lidé /iregistr/, kteří se ocitli v nové náročné životní situaci nebo se již v takové situaci nacházejí a potřebují se v ní zorientovat nebo jí přinejmenším s námi sdílet.

Jak, kdy a kde nás můžete kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete osobně, telefonicky, nebo emailem (kontakty jsou uvedeny níže).
Osobní a telefonické konzultace poskytujeme v provozní době uvedené níže.
Odpovědi na emailové dotazy vyřizujeme do 5 pracovních dnů

Ceník poskytovaných služeb

Služby Poradny Kontakt jsou bezplatné

Doplňkové poskytované služby

Na základě objednání můžete využít služeb pracoviště IPC Kontakt Poradnu Job klub, které se specializuje na pomoc v souvislosti s hledáním zaměstnání.
V otázkách týkajících se oblasti občanského a pracovního práva vám nabízíme v rámci poradny v Ječné právní poradenství.

Comments are closed.